2018 birželio 24

Svetainių kūrimas

INTERNETINIŲ PUSLAPIŲ KŪRIMAS

Norėdami plėsti ir auginti savo verslą, privalote būti matomi ir lengvai randami. Gyvendami skaitmeninių technologijų amžiuje, Klientai tikisi Jus rasti internete, todėl internetinio puslapio kūrimas yra pirmas dalykas, kurį turite įgyvendinti, siekdami sėkmingo verslo. Mes Jums siūlome turėti galingiausią marketingo įrankį – unikalią, profesionaliai suprogramuotą, akį traukiančią internetinę svetainę.

Unikalus dizainas

Unikalus puslapio dizainas

Čia susijungia didelė meilė menui ir puikios programavimo žinios. Maksimaliai įsiklausę į savo Klientų pageidavimus, sukuriame išskirtinę idėją ir operatyviai ją įgyvendiname.

Responsive dizainas

Responsive dizainas

Visos mūsų kuriamos svetainės pritaikomos mobiliesiems įrenginiams, planšetėms, todėl Jūsų svetainė atrodo puikiai bet kokios rezoliucijos ekranuose.

SEO optimizavimas

SEO optimizavimas

Siūlome gausų modulių ir įskiepių, tobulinančių svetainės funkcionalumą, pasirinkimą: daugiakalbystė, live chat, forumas, paieška, galerija ir t.t. Modulių ir įskiepių pasirinkimas derinamas individualiai su Klientais.

Turinio valdymo sistema

Turinio valdymo sistema

Itin svarbu – patogus svetainės valdymas, paprasta svetainės priežiūra. Įdiegiame ir darbui paruošiame modernią turinio valdymo sistemą, apmokome ja naudotis.

DARBO EIGA

  1. Įsigilinę į Klientų pageidavimus ir vizijas, sudarome darbų planą, nurodome terminus ir kainas.
  2. Išanalizuojame atskirą Klientų verslo sritį, didelį dėmesį kreipdami į tos verslo srities konkurentus, esančius internetinėje erdvėje.
  3. Abiem pusėms sutarus, darbus pradedame nuo dizaino kūrimo.
  4. Patvirtinus dizainą, diegiami pasirinkti moduliai, rašomi nauji tekstai, atliekamas vidinis puslapio optimizavimas paieškos sistemoms.
  5. Suteikiame techninę pagalbą, kylant bet kokiems su svetaine susijusiems neaiškumams.

KODĖL JUMS REIKIA INTERNETINIO PUSLAPIO?

lukesciai

PATEISINKITE KLIENTŲ LŪKESČIUS

Daugelis šiuolaikinių žmonių sėkmingai naudojasi internetu. Tai pati populiariausia ir galingiausia paieškos priemonė, padedanti žmonėms atrasti tai, kas reikalinga. Nekyla abejonių, kad beveik visi Jūsų Klientai taip pat naudojasi internetu, kaip pagrindiniu paieškos įrankiu, tad tikisi Jus rasti internete. Todėl norėdami plėtoti ir auginti savo verslą, turite susikurti ir internetinį puslapį.

informuokite

INFORMUOKITE

Svarbus internetinio puslapio privalumas yra galimybė informuoti savo Klientų ratą. Jei rengiamas svarbus įvykis, įsigytos naujos prekės, turite svarbų pranešimą ar organizuojate akcijas – Klientai visada bus informuoti. Be to Jūsų internetinis puslapis veikia kiaurą parą septynias dienas per savaitę, tad Klientai bet kurią akimirką gali rasti visą reikalingą informaciją vienoje vietoje.

sutaupykite

SUTAUPYKITE

Jei galvojate, kad puslapių kūrimas pernelyg brangiai atsieina – klystate. Paskaičiuokite, kiek per mėnesį išleidžiate savo įmonės reklamai. Laikraščiuose spausdinami skelbimai, reklama, talpinama įvairiuose internetiniuose puslapiuose, lankstinukai ir kiti smulkūs reklaminiai būdai Jums atsieina kur kas daugiau, nei internetinės svetanės kūrimas, o nauda – abejotina. Internetinių puslapių kūrimas – ekonomiškas būdas Jums tapti pastebėtiems ir surastiems Klientų.